Производи

Контактирајте нас


НИНГБО И НАТУРАЛ ЦОММОДИТИ ЦО., Лтд.


Додати:Спрат 8, бр.197, Иуфан Еаст Роад, Јиаоцхуан Стреет, Зхенхаи Дистрицт, Нингбо Цити, провинција Зхејианг

Тел:0086-574-87029158 

Мобилни телефон:0086-18858215898 

Емаил:зора@инатурал.цн 

Фак: 0086-574-87615898

Веб сајт:ввв.натуралхоусеваре.цомПошаљи упит